Dinafem Seeds

Semenná banka Dinafem pochází ze Španělska. Patří k mladším semenným bankám, ale její jméno je již dnes velmi známé českém trhu. Jejich historie se datuje od roku 2002. Všechna semena v nabídce semenné banky Dinafem jsou feminizovaná. Potěší všechny, kdo hledají do své sbírky kvalitní autofloweringy, indiky, sativy a mnoho z odrůd patří mezi léč...

Semenná banka Dinafem pochází ze Španělska. Patří k mladším semenným bankám, ale její jméno je již dnes velmi známé českém trhu. Jejich historie se datuje od roku 2002. Všechna semena v nabídce semenné banky Dinafem jsou feminizovaná. Potěší všechny, kdo hledají do své sbírky kvalitní autofloweringy, indiky, sativy a mnoho z odrůd patří mezi léčivky. Potěší Vás určitě i balení - všechna semena jsou v klikací krabičce s logem Dinafem Seeds a v zapečetěné zkumavce. 

Dinafem je banka semen konopí , která prodává nejlepší sortiment semen konopí  Sativa a Indica dostupných na trhu. A to nejen z Dinafemu, ale i z jiných semenných bank. Od svého vzniku Dinafem zkoumal genetické vlastnosti rostlin konopí, aby vyrobil vlastní semena, která jsou široce oceňována.

Snaží se splnit specifické potřeby personalizovaným způsobem.

Sortiment seedbanky Dinafem je vám k dispozici, aby vám nabídl to nejlepší co je k dispozici na světovém trhu.  Díky experimentům a vývoji technologií nabízí Dinafem semena konopí feminizovaná i autoflowering.

Zobrazit

Dinafem Seeds Počet produktů: 276

na stránku
Zobrazeno 1 – 48 z 276 položek
Zobrazeno 1 – 48 z 276 položek